деловен простор
26.000 €
03.03.2021 13:00

Кисела Вода / Скопје

Продавам деловен простор (26 м2) во Кисела Вода (кај стара рампа, бела зграда на ул. Иван Козаров). Цена 26,000 ЕУР. Контакт 070 240 496

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Julijana Naskova
Потврден огласувач
070238937
Испрати Е-маил до огласувачот