Logo

Delovi za Jetta golf 1

Број на оглас: 2150494 | Објавен на: 01.03.2017, 12:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Jetta

Година: 1988

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovi za jetta so 4 vrati ima se od limarija motor prodaden tel 077 821 801

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Vasko