Logo

NIKE LUNAR FORCE 1 ORIGINAL

Број на оглас: 2150534 | Објавен на: 13.09.2016, 21:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: >41

Боја: Црна

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Вид на оглас: Се продава


45 broj novi Prodadeni

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач