Logo

Pirelli 205 55 16

Број на оглас: 2150567 | Објавен на: 22.10.2016, 10:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Polovni Pirelli 205 55 16 m+s

Cenata e za dvete gumi!!

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач