Logo

SOUNDWAVE A-1100R

Број на оглас: 2151062 | Објавен на: 15.01.2017, 10:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава


Srereo pojacalo 100w,germansko,ispravno.Za kvalitetot odgovara HANSE CONTROL-laboratory

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 dobre

Потврден огласувач