Logo

Stan Vo Kisela Voda odlicna lokacija

Број на оглас: 2151519 | Објавен на: 19.06.2018, 14:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 51 m²

Греење: Централно

Спрат: 6 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Север

Адреса: Hristo Tatarcev 1

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava ili izdava stan vo zgradata na Ilinden na stara rampa K.Voda. Stanot e vo odlicna sostojva, isklucen od parno topol stan za zimno vreme. Zgradata so isklucitelno kvalitetna gradba na 10 min do centar. Lice za kontakt Andriana 077519396

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач