Logo

Prodavam Fliper Snicers Nov

Број на оглас: 2152044 | Објавен на: 15.08.2016, 11:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Фудбал / Останато

Вид на оглас: Се продава


Golem e 1 mater i 50 cm

 Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

 Anid