Logo

kompresor energoinvest trudbenik doboj

Број на оглас: 2152523 | Објавен на: 07.09.2016, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


prodavam kompresori energoinvest trudbenik doboj. (cena po dogovor)

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 isein