Logo

Масажер Relax&Tone

Број на оглас: 2153175 | Објавен на: 24.08.2017, 12:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Масажа и Сауна

Вид на оглас: Се продава


Relax & Tone - Мултифункционален масажер кој успешно се справува со вишокот килограми, масните наслаги и тврдокорниот целулит.
Помага и во оформување на мускулна маса, го опушта и релаксира целото тело и ги ублажува болките предизвикани од реума фактор.
Во пакетот заедно со Relax & Tone масажерот добивате и плус четири додатоци кои што овозможуваат различна функција во зависност од вашите потреби.

Тел: 075- 457-765

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 ДАРЈОН ПРО