Logo

Patkite se novi doneseni od germanija

Број на оглас: 2153181 | Објавен на: 16.08.2016, 11:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 39

Боја: Бела

Цена: 1.200 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Вид на оглас: Се продава


Patkite se novi doneseni od germanija
TELEFON. 075599943 ONE

 Струмица    Општина: Василево

Прати Е-Маил

 Enis