Logo

Продавам камп приколка Брако

Број на оглас: 2153529 | Објавен на: 23.06.2017, 11:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 280 €
300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Вид на оглас: Се продава


Продавам камп приколка Брако во одлична состојба. Кампот е редовно користен за одмор, одржуван е, гаражиран, платното му е во одлична состојба, нема никаде никаков проблем.
Може слободно да се отвори и да се види.
Кампот има предшатор (предниот портокалов дел) кој што е во одлична состојба.

Сликите се од јули 2016

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Александар

Потврден огласувач