Logo

СЕ ИЗДАВА ПЕКАРА

Број на оглас: 2154432 | Објавен на: 06.08.2017, 17:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2 €

Категорија: Продавници, Трговија / Леб - бели печива - Пекара

Вид на оглас: Се продава


Се издава пекара(поранешна Фортуна) во Велес со површина од 70 м2.

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 stojan