Logo

Бош пумпа

Број на оглас: 2154970 | Објавен на: 14.02.2020, 15:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: ASTRA 1.7 TD

Tип на делови: Резервни делови за мотори

Цена: 60 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Исправна бош пумпа за Astra 1.7 TD производство 1994 година.

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Stanoj

Потврден огласувач