Logo

Обични и Поло маици за печатење EXTRA квалитет!!!

Број на оглас: 2155344 | Објавен на: 17.01.2019, 13:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Вид на оглас: Се продава


Состав:100% памук
Сите видови на маици за печатење (машки и женски)
Лакоста маици на кратки ракави -до 50 броја 210 денари над 50 броја 200 денари
Обични маици на кратки ракави - до 50 броја 110 денари над 50 броја 100 денари
Лакоста маици на долги ракави - до 50 броја 260 денари над 50 броја 250 денари
Обични маици на долги ракави -до 50 броја 160 денари над 50 броја 150 денари
Лакоста маиците може да имаат комбинации како на сликите погоре.
Изработуваме и по порачка по желба на купувачите!

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач