Logo

Ford Escort Cabrio Benzin-plin ODLICNA SOSTOJBA _zamena_

Број на оглас: 2155463 | Објавен на: 19.01.2017, 17:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Escort

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e vo odlicna sostojba napraven kompleten servis bez nikakva mana zacuvana maksimalno registirana atestiran plin moze da se proba i vidi vo sekoe vreme Mozna e zamena za Bmw benzin plin poveke inf.. 077 990 919 samo seriozni!!!

 Валандово

Прати Е-Маил

 Genee