Logo

Превод и приватни часови по англиски јазик

Број на оглас: 2155520 | Објавен на: 16.08.2018, 17:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Образование, Едукација / Останато

Вид на оглас: Се продава


Дипломирана професорка по англиски јазик и книжевност со искуство во настава и со приватни часови одржува приватни часови во домашни услови за сите возрасти.
За часови во групи од 2 и повеќе лица следува попуст.
Исто и пишување на есеи
Цена по договор.
Контакт: Марјана 075 977 787

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач