Logo

memory card

Број на оглас: 2155810 | Објавен на: 18.08.2016, 15:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Мемориски Картички

Вид на оглас: Се продава


memoriska karticka SanDisk 128gb kupena od argos london

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 gjorgji