Logo

Se prodava krava Holstajn frizer

Број на оглас: 2155826 | Објавен на: 22.01.2017, 15:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 € Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava krava holstajn frizer 2014god. na vtoro tele. kravata e jalova.

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 stevo