Logo

opel astra 1.7 dti

Број на оглас: 2156157 | Објавен на: 25.06.2018, 19:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavam opel astra 1.7 DTI 2000 god so realni 125000 km reg do 07 2017 komplet so tehnicki pregled, zelen karton i osiguruvanje klima ispravna se ispravno vo super sostojba moze zamena za buba

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 igor