Logo

PRIKULICA JAPANER SIPAS ПРИКУЛИЦА ЈАПАНЕР

Број на оглас: 2156710 | Објавен на: 23.02.2020, 07:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

45.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


sirina 1.7m dolzina 4.0m vo odlicna sostojba ima kocenje na gurtni ekstra gumi colovni

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 blaze

Потврден огласувач