Logo

SE IZDAVA LUKSUZNO OPREMEN APARTMAN VO STROG CENTAR

Број на оглас: 2157237 | Објавен на: 14.08.2017, 14:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 60 m²

Греење: Друго

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во куќа

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Цена: 3 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


SLOBODNO SLOBODNO OD 14 AVGUST

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Orde

Потврден огласувач