Logo

Malaguti Madison 150 - 2006 EXTRA

Број на оглас: 2157296 | Објавен на: 05.04.2017, 13:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Скутер

Година: 2006

Модел: Malaguti Madison 150 - 2006

Километри: 40000

Цена: 950 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba kako nov proba vo sekoe vreme extra cena.. 950e baraj me na viber 00393203838714

 Валандово

Прати Е-Маил

 save