Logo

Drveno ukrasno bure

Број на оглас: 2157738 | Објавен на: 16.02.2017, 21:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Предмети од дрво

Вид на оглас: Се продава


Prodavam drveno bure 300 l, prikladno za dekoracija na dvorista.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Tomislav