Logo

Mercedes s 400

Број на оглас: 2158173 | Објавен на: 10.09.2017, 23:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: S 400

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 6.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo dobro sostojba bi turbo
Vlatko 078600750

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 TONI