Logo

Trosoben luksuzen stan vo centar 82 m2

Број на оглас: 2158938 | Објавен на: 12.06.2019, 18:17
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 82 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Луксузен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Питу Гули 25

Цена: 2 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава/издава стан со површина од 82 м2 на прв кат, јужна страна.
Станот е луксузно наместен, две спални, дневна со трпезарија, една бања.
Се наоѓа во строг центар (на 100 м од Широк Сокак/кафе клуб "Jagoda") во мирна населба.

-Клима
-Соларно греење
-Бесплатен паркинг
-Прв кат
-Дворно место (заградено, одржувано)
-Wi-FI
-Flat TV/Каблоска

Контакт: 071710190 - Лиле

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Димитар

Потврден огласувач