Logo

soni xperia E4 moze zamena

Број на оглас: 2158962 | Објавен на: 22.04.2018, 08:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Sony

Модел: xperia E4

Боја: White

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 4.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


odlicno socuvan soni xperia E4 so super perfomansi edna godina star one vip moze zamena 4500 den. 075520846 075520846

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач