Logo

Lusteri razlicni

Број на оглас: 2159001 | Објавен на: 02.06.2018, 09:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Вид на оглас: Се продава


Ispravni i malku koristeni ,eftini shto e najvazno.
Luster crveno-bel,250 den.
Staklo od luster, 200 den.
Neonka rezerva 100 den.
Luster so staklo komplet 300 den.
Luster kafeno bel,250 den.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач