Logo

GUERRINI

Број на оглас: 2159048 | Објавен на: 12.04.2017, 16:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 € Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Dvokabinska harmonika
140 basa
NOVA !!!
so Fabricki Kufer mozna ezamena so doplata

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Ордан

Потврден огласувач