Logo

Kombe MB100

Број на оглас: 2159183 | Објавен на: 21.08.2016, 20:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Продавам комбе МВ100, прв газда, во возна состојба, цена по договор

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 /