Logo

Brisaci za Golf 4, 5, 6

Број на оглас: 2159461 | Објавен на: 12.01.2017, 08:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Originalni (BOSCH) brisaci za golf 4 predni
(WURTH) brisaci za Golf 5,6 predni

Brisacite se so zameneti grafitni gumici,
Cenata na 1 brisac e 300 mkd.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Vlad

Потврден огласувач