Logo

Renault laguna 1.9

Број на оглас: 2159483 | Објавен на: 20.08.2017, 17:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Laguna

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2017

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: 2.450 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golemiot servis napraven pred 18000 km,smenet rebrasti kais so zategaci i vodna pumpa.
lumbarni polukozeni sedista
Registrirana do 10.2017
M+s gumi so pominati 5000km, 17`` orginal renault bandazi.
komandi na volan
climatronik
Mala potrosuvacka
2,5godini vozena na mk tablici

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Ismail