Logo

prodavam zvucnici

Број на оглас: 2159563 | Објавен на: 22.08.2016, 10:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.700 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Звучници

Вид на оглас: Се продава


zvucnici so voda ispravni zacuvani moze zamena samo za pojacalo

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 xxxx