Logo

kia sorento

Број на оглас: 2159630 | Објавен на: 10.01.2017, 12:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Sorento

Година: 2004

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 8.999 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


moze zamena za pogolemo... 3.5 196kw...
(SAMO BENZIN)
075-851-007

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 kviktor790@gmail.com