Logo

Продавам инстант кафе автомати СПАЦИО

Број на оглас: 2160212 | Објавен на: 22.03.2017, 13:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Вид на оглас: Се продава


продавам2 инстант кафе автомати Спацио.и 2 Венеција lx, , комплет за исплатлив мал бизнис. инвестиција која се врака за неколку месеци....
цена по договор

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 bmw

Потврден огласувач