Logo

prodavam zvucnik 150 w. so skretnica

Број на оглас: 2160335 | Објавен на: 02.02.2017, 12:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


zvucnikot e so visokotonec sreden i bas.mnogu e jak.fabricki e.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 boban

Потврден огласувач