Logo

timberland cizmi za planinarenje

Број на оглас: 2160773 | Објавен на: 15.12.2018, 16:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Чизми

Големина: 36

Боја: Кафена

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Вид на оглас: Се продава


1.timberland 35
2.timberland 36.5
3.VOJNICKI NOVI VISOKI BR 37
4.NISKI KOZA BR 36
5.raichle br 43
prakam po kargo
viber 070272412

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 S@H

Потврден огласувач