Logo

фластери за слабеење slim patch

Број на оглас: 2161097 | Објавен на: 23.08.2016, 14:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 299 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


Фластери кои го зголемуваат метаболизмот и подобруваат варењето на храната ,при што го забрзуваат процесот на слабеење.
Се поставуваат одма под папчето,се оставаат да делуваат 3 часа ,се поставуваат по ручекот.
во пакувањето има десет фластери за десет дена користење

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Наде