Logo

Skoda 120 L Odlicna sostojba

Број на оглас: 2161196 | Објавен на: 22.03.2017, 21:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: 120

Година: 1984

Гориво: Бензин

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Цена: 170 € Цената е фиксна 199 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


***Se prodava Skoda 120 vo odlicna sostojba..****
***Dobri gumi ***
***Odlicna karoserija***
***Odlicen motor****
*****Odlicna cena *****
****Za podetalni informacii samo na ovaj tel:***072 302 932****

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Kroket