Logo

Продавам греачи за вода и столни лампи

Број на оглас: 2161422 | Објавен на: 23.09.2020, 22:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Останато

Вид на оглас: Се продава


Греачи за вода
2000W - 250 ден.
1000W - 150 ден.

Столни лампи
Од 150 до 300 ден. по избор

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Mile

Потврден огласувач