Logo

Се продава дуќан во Кочани,трговски центар блок А

Број на оглас: 2161601 | Објавен на: 16.09.2017, 16:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 40 m²

Спрат: 1

Греење: Струја

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


Се продава дуќан 40m2 во Кочани,трговски центар блок А, спроти пицерија Аквариум.
Цена по договор
Контакт тел:
078-240-001
078-205-885

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Marija

Потврден огласувач