Logo

SD I DDR 1 i DDR 2 RAM MEMORII

Број на оглас: 2162040 | Објавен на: 28.03.2017, 09:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Меморија

Вид на оглас: Се продава


SD RAM 32mb ------- 100 DEN.
DDR 1 RAM 128mb ------ 200 DEN
DDR 2 RAM 1GB (2 x 512mb) --- 600 DEN

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Оливер

Потврден огласувач