Logo

Polovni delovi za pogolem broj na vozila

Број на оглас: 2162058 | Објавен на: 20.03.2017, 20:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yugo

Модел: Друг модел

Година: 1981

Гориво: Дизел

Километри: 0

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Цена: 150 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Polovni delovi za:
Yugo
Tiko
Opel astra 1.7td
Zastava
Vw polo
Opel Tigra ... I mn drugi

Огласи од: Jonce

Станете Премиум член

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач