Logo

Плац

Број на оглас: 2162228 | Објавен на: 24.08.2016, 12:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 300 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 3.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Плацот се наоѓа над болница до асфалтот со платена маркица за градба и со останатите документи.

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Naum