Logo

Motorni Pili

Број на оглас: 2162531 | Објавен на: 23.06.2017, 11:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Шумски машини

Вид на оглас: Се продава


Pilite se novi dobar kvalitet
Prakjam po kargo ...

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 viktor

Потврден огласувач