Logo

soni xperia E4 moze zamena

Број на оглас: 2163745 | Објавен на: 11.04.2018, 16:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Sony

Модел: xperia E4

Цена: 5.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


soni xperia E4 moze zamena odlicno socuvan edna godina koristen

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач