Logo

SE PRODAVA KUJKA VO BUKOVSKI LIVADI

Број на оглас: 2164286 | Објавен на: 20.09.2017, 01:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 80 m²

Број на спратови: Високо приземје

Греење: Дрва

Дворна површина: 200 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Празен

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Југ

Адреса: Bukovski

Цена: 37.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodava kujka vo bukovski livadi,kujkata e samostojna celosno renovirana,so pvc dograma,ploca,nova fasada,so dve pomosni prostorii.mozna zamena za stan tel:078/204246 Vlatko, 078/686820 Elena

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 elena

Потврден огласувач