Logo

PORSHE OLD TAJMER

Број на оглас: 2164455 | Објавен на: 08.12.2017, 16:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Porsche

Модел: 924

Година: 1981

Гориво: Бензин

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2016

Сила на моторот: 180 kw / 245 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PORSCHE ,VO DOBRA SOSTOJBA,SOCUVANO,ORGINALEN MOTOR I SASIJA,bosh svekeci i elktrika smeneti,promeneto ulje -kakao nova.MOZE ZAMENA
TEL.075509908


 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 mile

Потврден огласувач