Logo

DROBILICA ZA PLASTIKA

Број на оглас: 2164491 | Објавен на: 08.12.2017, 16:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


KAPACITET 350 kg na 1h, so motor 9,5kw.drobilka so 450kg na h,so 10 no]a -cena po dogovor.
israbotuvam drobilki sa drvo-cipper po poracka

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 mile

Потврден огласувач