Logo

Audi A4 (B7) 2.0TDI 16V

Број на оглас: 2165139 | Објавен на: 25.05.2017, 12:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 101 kw / 137 ks

Цена: 5.200 €
5.700 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ITNO se prodava do 05.06.2017 zaradi zaminuvanje vo stranstvo

*2.0TDI 16V 140HP
*Multi-Tronic 7-Brizini + R
*Kick-Down, Manual, Menuvanje i brizini od volan
*Hill Holder
*ESP
*S-Mode - Sportski rezim na vozenje
*2x novi zimski gumi napred
Kolata e registrirana do 11.2017
Napuknata e prednata sofersajbna!

CENATA E KRAJNA!! BEZ PONUDI!!!

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач