Logo

Opel Frontera 2.2dti Avtomatik

Број на оглас: 2165910 | Објавен на: 14.01.2017, 16:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Frontera

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 5.000 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fronterata e uvezena od Svajcarija.
Motor 2.2dti servisiran na dizni pumpa.
Avtomatski menuvac. 4x4 brzi spori +
Blokazi za sneg + Sport vozenje.
Tempomat.
Sibedah.
Podignata napred nazad.
Novi OFF ROAD MT gumi 31-10.50-15 so offroad bandazi 15x8jj novi.
Registriran cela godina.

Огласи од: BABA-Podgorci

BABA-Podgorci

Струга

Станете Премиум член

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 BABA-Podgorci

Потврден огласувач